ΣΑΒΒΑΤΟ 29.10.2016
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
|
16.00
|
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ.
|
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ
|
16.00
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΣΠΙΘΑ
|
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
|
16.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
|
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)
|
16.00
|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ –ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
|
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
|
16.00
|
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
|
ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
|
16.00
|
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ
|
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
|
16.00
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟΙ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
|
ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ
|
16.00
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
|
ΓΗΠ.ΣΕΦ
|
16.00
|
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ
|
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ
|
16.00
|
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
|
ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
|
18.00
|
ΕΠΟ (ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 30.10.2016
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
|
10.00
|
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
|
|
12.30
|
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
|
|
15.00
|
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
|
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ
|
12.30
|
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
|
|
15.00
|
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
|
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
|
15.00
|
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
|
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)
|
10.00
|
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
|
|
12.30
|
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
|
|
15.00
|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
|
-/-
-2-
ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
|
12.30
|
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
|
|
15.00
|
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
|
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
|
12.30
|
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
|
|
15.00
|
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
|
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
|
12.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΑΕ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
|
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ
|
10.00
|
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
|
|
12.30
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
|
|
15.00
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
|
ΓΗΠ. ΣΕΦ
|
15.00
|
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
|
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ
|
12.00
|
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
|
|
14.30
|
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ
Α.Α. ΡΕΝΤΗ
|
ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
|
15.00
|
ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
|
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ
|
10.00
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
|
|
12.30
|
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
|
|
15.00
|
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
|
ΓΗΠ.ΑΙΓΙΝΑΣ
|
14.30
|
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
|
ΤΕΤΑΡΤΗ 2.11.2016
(Αγώνας εξ αναβολής )
ΓΗΠ.ΣΕΦ
|
15.00
|
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου